وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

عدالت در بخش سلامت استان بوشهر توسعه می‌یابد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا عدالت در سلامت که رسالت ما است را در استان بوشهر توسعه دهیم و تمام توان خود را در بحث شایسته‌سالاری در پست‌های دانشگاه به کارخواهیم بست.
به گزارش وبدا، دکتر سعید کشمیری در نشست هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: این دانشگاه جایگاه اجتماعی بالایی دارد و مردم انتظارت زیادی از این مجموعه دارند به‌طور مثال درحوزه درمان که قوی‌ترین و فوری‌ترین و در حوزه بهداشت که اصلی‌ترین خدمت ما محسوب می‌شود انتظارات بالا و به‌جایی از دانشگاه وجود دارد.
وی با بیان اینکه باید مانند گذشته با شدت و جدیت کارها را به‌پیش ببریم افزود: چهارچوب کار کردن در مجموعه دانشگاه شامل قانون، اخلاق و اعتدال است و مرزها، خطوط قرمز، ادبیات و زبان مشترک ما این‌ها هستند که باید در انجام کارها این موارد را رعایت کرده و به سمت اهداف عالی دانشگاه و در قالب سیاست‌های وزارت بهداشت حرکت کنیم.
دکتر کشمیری تصریح کرد: در استان بوشهر زیرساخت‌های خوب و مناسبی در دوره مدیریت روسای گذشته دانشگاه فراهم‌شده و امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی مناسب به جایگاهی عالی و درخور مردم فهیم استان بوشهر دست پیدا کنیم.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از دکتر رئیسی به دلیل اقدامات ارزنده‌ای که در دوره مدیریت خود داشته تشکر می کنم و سعی ما بر این است از الگوهای زیادی که از ایشان یاد گرفتیم در مسیر کاری خود از آنان استفاده کنیم.
وی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی مجموعه بزرگ و وسیعی است که همه اجزا باید با رهبری و هدایت درست در مسیر پیشرفت گام بردارند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یادآور شد: حضور دکتر رئیسی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مغتنم است و امیدواریم از این نقطه مثبت و پتانسیل استفاده کرده و بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنیم./110/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦ - ١١:٠١ / شماره خبر: ١٦٦٠٩٧ / تعداد نمايش: 3383

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج