وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور وزیر بهداشت؛

نشست مجمع نمایندگان و مسئولان استان همدان برگزار شد

نشست بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان و تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام استان همدان در حوزه سلامت با حضور وزیر بهداشت، اعضای مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی، استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

به گزارش وبدا، دکتر محمد مهدی مفتح درخصوص این نشست، گفت: به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان همدان، نشستی با موضوع بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی سطح استان با وزیر بهداشت داشتیم. در این نشست، استاندار، رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز حضور داشتند.

وی تصریح کرد: بر اساس جلسات برگزار شده در سطح استان، مهمترین مشکلات و مسائل حوزه سلامت شناسایی و گزارش خوبی نیز توسط  دکتر موسوی بهار، رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان، ارائه شد و مسائل مختلفی از جمله پروژه های عمرانی در حال ساخت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: 9 نفر از نمایندگان استان همدان که در جلسه حاضر بودند به طرح مسائل ویژه شهرستان های تحت نظر خود پرداختند. در این نشست همچنین استاندار همدان نیز گزارشی از وضعیت استان در حوزه بهداشت و درمان ارائه داد.

دکتر مفتح با بیان اینکه فصل مشترک تمام گروه های حاضر در جلسه، تشکر نمایندگان و استاندار همدان از تلاش های ارزنده و قابل تقدیر وزیر بهداشت و عملکرد وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی همدان بود، افزود: تمام افراد حاضر در این نشست، از تلاش های خوب وزارت بهداشت در حوزه سلامت استان همدان تشکر کردند و مشکلات موجود را با دکتر هاشمی در میان گذاشتند تا با همکاری های مشترک، این مشکلات برطرف شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وزیر بهداشت در پایان این نشست، دستورات لازم برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان های استان همدان را صادر کرد.

وی در پایان یادآور شد: نشست وزیر بهداشت با مجمع نمایندگان و مسئولان استان برای حوزه سلامت این استان، بسیار پربرکت بود و امیدوارم که این نشست مشترک، با پیگیری هایی که خواهد شد، مشکلات بهداشتی و درمانی مردم شهیدپرور و عزیز استان همدان را برطرف کند./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - ١٢:٢٦ / شماره خبر: ١٧٧٨٩٤ / تعداد نمايش: 2024

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج