وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث خبر داد:

برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث با حضور ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی

رییس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث گفت: نمایشگاه ایران هلث، موقعیت خوبی برای ارتقای سلامت جامعه و ارائه جدیدترین دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی کشور است.

به گزارش وبدا، ادریس مازندرانی، درخصوص جزییات برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث، اظهار کرد: این نمایشگاه، ۱۸ تا ۲۱ خرداد ماه سال ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه ایران هلث، موقعیت خوبی برای ارتقای سلامت جامعه و ارائه جدیدترین دستاوردهای تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی کشور است، تصریح کرد: در این نمایشگاه، بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۱ کشور جهان شرکت می کنند، البته ثبت نام و جانمایی در نمایشگاه برای شرکت‌ها در حال انجام است.

رییس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ایران هلث ادامه داد: برگزاری این نمایشگاه در شرایط تحریم های ظالمانه دشمنان نمونه بارزی از ناکامی آنها به شمار می رود؛ چراکه شرکت‌های خارجی حضور گسترده و پررنگی در این نمایشگاه خواهند داشت.

مازندرانی بیان کرد: تاکنون بیش از ۲۳۳ شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌ نام کرده‌ اند و پیش‌ بینی می ‌شود، بیش از ۶۰۰ شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

رییس ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ایران هلث در پایان تاکید کرد: نمایش و ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، دارویی و پزشکی از محورهای اصلی این نمایشگاه است و موضوعات دیگری مانند گردشگری سلامت، استارت آپ، اپلیکیشن های سلامت و رسانه ‌های حوزه سلامت نیز برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.iranhealthexhibition.com  مراجعه کنند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٠٢ / شماره خبر: ١٨٧٠٧٥ / تعداد نمايش: 481

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج