وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

فعالیت بیمارستان بانگر سرپل ذهاب یکساله شد/ انجام 3400 عمل جراحی و 840 زایمان طبیعی در بیمارستان بانگر در طول یکسال گذشته در این بیمارستان

 
همزمان با 15 آذرماه و آغاز فعالیت بیمارستان شهدای بانگر سرپل ذهاب پس از وقوع زلزله سال گذشته، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور در این بیمارستان از خدمات کادر پزشکی و پرستاری تقدیر کرد.
 
به گزارش وبدا، بیمارستان شهدای بانگر سرپل ذهاب به فاصله دو هفته پس از وقوع زلزله سال گذشته در سرپل ذهاب و به دنبال تخریب بیمارستان شهدای سرپل ذهاب 15 آذرماه سال گذشته با حضور دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت راه اندازی شد.
 
دکتر محمود رضا مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همزمان با یکسال فعالیت بیمارستان شهدای بانگر سرپل ذهاب در این بیمارستان حضور یافت و از خدمات بی وقفه کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان در طول یکسال گذشته تقدیر کرد و از انتقال بیماران به بیمارستان جدید شهدای سرپل ذهاب پس از پایان بهسازی و اطمینان از آمادگی آن در جهت ارائه خدمات به بیماران در آینده ای نزدیک خبر داد.
 
وی در گفتگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به خدمات ارزشمند بیمارستان بانگر در طول یکسال گذشته گفت:  از سال گذشته تاکنون بیش از 145 هزار نفر به اورژانس این بیمارستان و بیش از 70 هزار نفر نیز به کلینیک تخصصی که در بیمارستان قدیمی قرار دارد مراجعه کرده اند و در مجموع طی یک سال این بیمارستان و کلینیک بیش از 210 هزار مراجعه کننده سرپایی داشته است.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: در  یک سال فعالیت این بیمارستان بیش از 8800 نفر در آن بستری شدند و بیش از 3400 عمل جراحی کوچک و بزرگ و بیش از 840 زایمان طبیعی در این بیمارستان انجام شده است.
 
دکتر مرادی اضافه کرد: فعالیت این بیمارستان همچنان ادامه دارد و تا زمانی که بیمارستان شهدای سرپل ذهاب که کار مقاوم سازی آن عملا پایان یافته، شروع به کار نکند، بانگر همچنان به کار خود ادامه می دهد.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه همچنین با حضور در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب از بخش های مختلف این بیمارستان که در حال بازسازی و مقاوم سازی است، بازدید کرد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧ - ١٤:٤٥ / شماره خبر: ١٨٤٤٥٥ / تعداد نمايش: 827

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج