وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون درمان وزارت بهداشت در يزد عنوان کرد:

حفاظت مالی از زوج هاي نابارور از اهداف وزارت بهداشت

 
معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: ارائه خدمات مدیریت درمان ناباروری در دانشگاه علوم پزشكي يزد قابل توجه و تقدیر است. 
 
به گزارش وبدا، دكتر قاسم جان بابايي در سفر به استان يزد، ضمن بازديد از بخش های مختلف بیمارستان شهید صدوقی يزد ازجمله بخش خون و آنكولوژي، ان آي سي يو، پي آي سي يو و راديولوژي، اظهار داشت: مراكز درماني استان يزد علاوه بر مردم استان به مراجعين از شهرستان های همجوار نیز خدمات درماني مطلوبي ارائه مي دهد. 
 
وي با بيان اينكه دانشگاه علوم پزشكي يزد، در اجراي طرح تحول نظام سلامت و پروژه های توسعه ای نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته است، افزود: هدف ما از بازدیدهاي یک روزه از مراکز درمانی كشور، بررسي كاستي ها و ارائه راهكارهايی در جهت بهبود فرایند ها و رفع کمبودها است.
 
معاون درمان وزارت بهداشت در بازديد از مركز خون و آنكولوژي مجتمع بيمارستاني شهيد صدوقي يزد نيز، خاطرنشان كرد: اين بيمارستان از نظر فيزيكي و ارائه خدمات در كشور جایگاه برجسته و خوبی دارد. ارائه خدمات مدیریت درمان ناباروری در دانشگاه علوم پزشكي يزد قابل توجه و تقدیر است. 
دكتر جان بابايي با اشاره به خدمات ناباروري در بيمارستان شهيد صدوقي يزد، تصريح كرد: ارائه خدمات مدیریت درمان ناباروری در دانشگاه علوم پزشكي يزد قابل توجه و تقدیر است. در این حوزه، حفاظت مالی از زوج هاي نابارور با پوشش 85 درصدی خدمات ناباروری، تحکیم بنیان خانواده و توسعه مراکز درمان ناباروری دولتی، از اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي است./219

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧ - ١٤:١٩ / شماره خبر: ١٨٣٥٥٠ / تعداد نمايش: 387

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج