وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت در پیام ویدیویی خود به همایش «غذای سالم، لبنیات سالم» اعلام کرد:

فعالیت بیش از 9 هزار واحد صنفی و 120 هزار نفر در صنف لبنیات

وزیر بهداشت، گفت: در حوزه تولید و توزیع مواد لبنی، بیش از 9 هزار واحد صنفی و 120 هزار نفر فعالیت دارند و خوشبختانه این صنف، الزامات بهداشتی را رعایت می کند.
 
به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در پیام ویدیویی خود به همایش «غذای سالم، لبنیات سالم»، اظهار داشت: مهمترین کمک وزارت بهداشت به واحدهای صنفی لبنیات، تشویق مردم به مصرف بیشتر لبنیات و تسهیل قوانین و مقررات در این حوزه است تا مردم تشویق شوند و اشتغال زایی ایجاد شود.
 
وزیر بهداشت حمایت از تولید مواد لبنی تحت نظارت خانگی را باعث پیشرفت و ایجاد ثروت برای کشور عنوان کرد و افزود: وزارتخانه های جهاد کشاورزی، اقتصاد و صنعت می توانند کمک های بسیاری به صنف لبنیات داشته باشند تا این صنف که هدف اصلی آن، ارتقای سلامت جامعه است، تقویت شود. 
 
دکتر هاشمی تاکید کرد: دولت، مجلس و سازمان برنامه و بودجه نیز می توانند با حمایت بیشتر از وزارت آموزش و پرورش و طبقات ضعیف جامعه، به افزایش سرانه مصرف لبنیات در کشور کمک کنند تا افراد از سلامت جسمانی برخوردار شده و برای پیشرفت کشور مفید باشند.
 
وزیر بهداشت در پایان یادآور شد: امیدوارم بتوانیم در جهت ارتقای فرهنگ مردم در استفاده بیشتر از مواد لبنی تلاش کنیم. البته حتما باید الزمات بهداشتی با کمک اصناف در این حوزه، رعایت شود./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ - ١١:٢٩ / شماره خبر: ١٨٢٦٠٥ / تعداد نمايش: 307

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج