وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون درمان وزارت بهداشت؛

بخش های جدید بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) داراب افتتاح شد

بخش های جدید بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) داراب شامل بخش سنگ شکن و پلی کلینیک توانبخشی با حضور معاون درمان وزارت بهداشت افتتاح شد.

به گزارش وبدا، بخش سنگ شکن برون اندامی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع)، با اعتباری حدود یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان و در زمینی با زیربنای 300 متر مربع زیربنا ساخته و تجهیز شده است..

این دستگاه می تواند به طور متوسط به 120 بیمار در ماه ارائه خدمت کند و نیاز بیماران به مراجعه به شهرستان های اطراف و مرکز استان را برطرف می کند.

همچنین پلی کلینیک توانبخشی بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) داراب، با اعتباری حدود یک میلیارد تومان و با زیربنای 500 مترمربع، به بهره برداری رسید.

پلی کلینیک توانبخشی این بیمارستان با حضور متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، امکان ارائه خدماتی نظیر نوار عصب و عضله، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی و گفتار سنجی را با تعرفه دولتی فراهم کرده است.

در پایان این برنامه، نشستی با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، مدیرکل اعتباربخشی و نظارت بر درمان وزارت بهداشت، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، با هدف ارزیابی مسایل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان های داراب و زرین دشت برگزار شد.

دکتر جان بابایی پیش از این نیز از بخش های مختلف بیمارستان 32 تختخوابی امام موسی کاظم(ع) شهرستان زرین دشت بازدید کرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦ - ١٠:٥٢ / شماره خبر: ١٧٤٤٤٣ / تعداد نمايش: 1504

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج