وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وزیر بهداشت تاکید کرد:

ضرورت شناسایی ظرفیت ها در کشور برای تولید محصولات داخلی

وزیر بهداشت در مراسم رونمایی از دستگاه پیشرفته آزمایشگاهی در حوزه خون شناسی تولید داخلی با اشاره به وجود  ظرفیت بالا در کشور برای تولید محصولات در داخل کشور، افزود: باید این ظرفیت ها شناسایی شود چرا که کار آفرین، ثروت آفرین است و باعث تقویت غرور ملی می شود.

 

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در مراسم رونمایی از دستگاه هماتولوژی آنالایزر ۵ پارت دیف ضمن تبریک از تولید داخلی این دستگاه، گفت: امیدواریم وزارت بهداشت بتواند سهم مطمئنی برای این محصولات در معاونت بهداشتی و معاونت درمان تعریف کند.

 

وزیر بهداشت ابراز امیدواری کرد تا این دستگاه سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد و در مواردی مانند پایگاه های بهداشتی و مراکز جامع سلامت استفاده شود.

 

وزیر بهداشت با اشاره به وجود  ظرفیت بالا در کشور برای تولید محصولات در داخل کشور، افزود: باید این ظرفیت ها شناسایی شود چرا که کار آفرین، ثروت آفرین است و باعث تقویت غرور ملی می شود.

 

دکتر هاشمی در پایان با اشاره به این که وزارت بهداشت وارد پنجمین سال فعالیت خود در دوره اجرای برنامه تحول سلامت شده است، گفت: باید با سرعت بیشتر و با کیفیت بیشتر و دقت لازم برنامه ها را دنبال کنیم تا بتوانیم کارنامه بهتری را ارائه دهیم./203

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦ - ١٥:٢٠ / شماره خبر: ١٧٤٣٤٠ / تعداد نمايش: 1539

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج