وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مهلت ثبت نام برای حضور در سومین المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت تمدید شد

مهلت ثبت نام از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای حضور در سومین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش وبدا، علاقه‌مندان و متقاضیان حضور در این رویداد بزرگ دانشجویی می‌توانند با مراجعه به سایت و سامانه ثبت نام نسبت به حضور در این المپیاد اعلام آمادگی کنند.

سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه واقع در مجتمع فرهنگی و ورزشی خزرآباد ساری با حضور بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام برای حضور در این المپیاد قبلا تا ۲۵ بهمن ماه در نظر گرفته شده بود که این مهلت به روز شنبه ۲۸ بهمن‌ماه موکول شد.

سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ده رشته ورزشی دارت، فوتبال روی میزی، فریزبی، داژبال، طناب زنی، لیوان چینی، پله نوردی، طناب کشی، روبیک و آمادگی جسمانی طی ۵ روز در خزرآباد ساری برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این المپیاد می توانند به سامانه ثبت نام به نشانیhttp://tbmfd.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. سامانه ثبت نام از روز ۱۵ بهمن ماه برای حضور در این رویداد بزرگ دانشگاهی فعال شده بود.

مسابقات این دوره از المپیاد در ۵ روز بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برگزار می شود و سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور امسال با تعداد ۱۰ رشته ورزشی برگزار می شود در حالی که در اولین دوره این المپیاد،دانشجویان در ۷ رشته ورزشی به رقابت پرداختند.

امسال در سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان سه رشته طناب کشی، پله نوردی و روبیک به مسابقات اضافه شده است و رشته کبدی که در نخستین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت مورد رقابت دانشجویان بود در این دوره از مسابقات نیست.

تاکنون یک هزار و ۳۲۲ نفر ورزشکار از دانشگاه های علوم پزشکی برای حضور در این المپیاد اعلام آمادگی کرده اند که از این تعداد حدود ۲۰۰ نفر شامل مربیان و سرپرستان می شوند.

گفتنی است در دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور که سال گذشته در خزرآباد برگزار شد، در ۱۵ رشته ورزشی تنها ۸۰۰ نفر شرکت کننده در این رویداد حضور داشتند که امسال با توجه به وجود ۱۰ رشته ورزشی، تعداد قابل ملاحظه ای ورزشکار در این مسابقات حضور خواهند داشت.

یکی از خصوصیات المپیاد امسال، برگزاری رشته های مختلف به صورت تیمی و انفرادی است که قطعا به جذابیت و کیفیت مسابقات اضافه خواهد کرد./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - ٠٩:٠٠ / شماره خبر: ١٧٣١٦٦ / تعداد نمايش: 1219

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج