وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مشاور وزیر بهداشت در جمع پزشکان شبکه بهداشت و درمان گنبد کاووس تاکید کرد:

لزوم یادگیری اصول حفظ سلامتی در طب ایرانی توسط دست‌اندرکاران حوزه سلامت

مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت در سفر به استان گلستان، در دوره بازآموزی طب ایرانی برای پزشکان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبد کاووس حضور یافت و در دیدار با ائمه جماعت این شهرستان، بر پرهیز از رویکرد اخباری‌گری در استفاده از روایات موجود در زمینه طب تاکید کرد.

به گزارش وبدا، سمینار کلیات طب ایرانی برای پزشکان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبد کاووس با حضور دکتر محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، در بیمارستان خاتم‌الانبیاء این شهرستان برگزار شد.

دکتر خدادوست در این سمینار، بر لزوم یادگیری اصول حفظ سلامتی از دیدگاه حکمای ایرانی توسط دست‌اندرکاران حوزه سلامت و رفع موانع و چالش‌های موجود در عرصه طب ایرانی تاکید کرد.

وی در ادامه برنامه‌های سفر خود، با حجت‌الاسلام والمسلمین ترابی، امام جمعه شهرستان گنبدکاووس و حاج آخوند جاور، امام جمعه اهل سنت این شهرستان نیز دیدار کرد و به ارائه توضیحاتی در خصوص برنامه‌های وزارت بهداشت در حوزه طب ایرانی پرداخت.

مشاور وزیر بهداشت در این دیدار، بر استفاده از تریبون نماز جماعت برای آگاهی دادن به مردم در خصوص پرهیز از رویکرد اخباری‌گری در استفاده از روایات موجود در زمینه طب و افراط و تفریط در حوزه طب ایرانی، تاکید کرد.

مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت همچنین، با همراهی دکتر مینا محبی، متخصص طب ایرانی و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبد کاووس، از یکی از عطاری‌های سطح این شهرستان و کلینیک بیمارستان شهدای ۱۲ دی بازدید کرد./229/205

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢٨ دی ١٣٩٦ - ٠٨:٠٧ / شماره خبر: ١٧١٧٤٠ / تعداد نمايش: 1726

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج