وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قائم مقام و معاون کل وزیر بهداشت:

اعزام 200 نیروی متخصص بهداشتی و درمانی جدید جایگزین از تهران به مناطق زلزله زده

 

 

 

قائم مقام وزیر بهداشت در تشریح وضعیت خدمات درمانی ارائه شده به آسیب دیدگان زلزله با بیان این‌که تاکنون ۶ هزار و ۶۵۰ بیمار پذیرش و ۹۹۵ مورد بستری داشته ایم، افزود: در حال حاضر شرایط تقریبا پایدار است و میزان مفقودی و مراجعه مجروح جدید تقریبا به صفر میل می کند.

 

به گزارش وبدا، دکتر ایرج حریرچی ضمن بیان این مطلب، گفت: علیرغم آسیب دیدن زیرساختها در استان کرمانشاه، شرایط به سمت ثبات می رود.

 

دکتر حریرچی با اشاره به اعزام 200 نفر نیروی جدید از تهران به مناطق زلزله زده، افزود: این نیروها جایگزین نیروهایی که از شب گذشته بی وقفه مشغول خدمت رسانی به بیماران بوده اند، می شوند.

 

دکتر حریرچی تاکید کرد: ارائه خدمات درمانی توسط تیم درمان و همراهی و تلاش مدیران استانی، شاهکاری بی نظیر و در خور تشکر و قدردانی است.

 

وی در ادامه در خصوص آسیب وارد شده به بیمارستان سر پل ذهاب در اثر زلزله شب گذشته، گفت: به دليل آسيب بيمارستان سرپل ذهاب، بيمارستان صحرايي در اين منطقه برپا شد و تیم درمانی، مشغول خدمت رساني به هموطنان آسيب ديده است.

 

دکتر حریرچی در پایان‌گفت: خوشبختانه شرايط تقريبا پايدار شده است و از اين مرحله به بعد، هموطنان آسيب ديده از اين حادثه تلخ، نيازمند حمايت هاي رواني هستند.

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦ - ٢٠:٠٥ / شماره خبر: ١٦٨٨٠٥ / تعداد نمايش: 2281

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج