وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

وزارت بهداشت امكان تكميل و اجراي فرآيند ارزيابي حقوق شهروندي در نظام اداري را دارد


معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در صورت تاييد سازمان امور اداري و استخدامي، وزارت بهداشت امكان تكميل و اجراي فرآيند ارزيابي حقوق شهروندي در نظام اداري در واحدهاي ستادي و محيطي خود را خواهد داشت.

به گزارش وبدا، دکتر سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در جلسه صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري وزارت بهداشت ضمن اشاره به مصوبه حقوق شهروندي در نظام اداري و جايگاه مهم آن در حوزه سلامت، گزارشی درباره اقدامات انجام شده اين وزارتخانه در راستاي اجراي این مصوبه ارائه کرد.

دکتر صدرالسادات گفت: در صورت تاييد سازمان امور اداري و استخدامي، وزارت بهداشت امكان تكميل و اجراي فرآيند ارزيابي حقوق شهروندي در نظام اداري در واحدهاي ستادي و محيطي خود را خواهد داشت.

براساس این گزارش دكتر سالاريان زاده، رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت نیز در ادامه به ارائه رويكرد مدل اجرايي وزارت بهداشت و مستندات اجرايي شدن آن پرداخت و توضيحاتي در خصوص سامانه حقوق شهروندي در نظام اداري بخش سلامت ارائه کرد.

همچنین در جلسه صيانت از حقوق شهروندي در نظام اداري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي؛ رئيس امور سلامت اداري و صيانت از حقوق مردم سازمان اداري و استخدامي كشور و مديران مركز توسعه مديريت و تحول اداري و دفتر بازرسي، ارزیابی عملکرد و پاسخگويي به شكايات وزارت بهداشت حضور داشتند.
در پايان آقاي خرازي رییس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان اداری و استخدامی کشور ضمن تقدير از همكاران مجري ستادي و دانشگاهي، وزارت بهداشت را يكي از دستگاه هاي پيشرو در امر اجراي تصويب نامه حقوق شهروندي در نظام اداري معرفي کرد و التزام دستگاه هاي اجرايي به در نظر گرفتن سه امر مهم رفتار محترمانه با ارباب رجوع، اجراي مقررات بدون تبعيض و سرعت انجام كار را از نكات كليدي اجراي تصويب نامه مذکور برشمرد.
وی همچنین اقدامات وزارت بهداشت را به عنوان يكي از تجارب موفق قابل ارائه در نشست هاي مشترك دولت و دستگاه هاي اجرايي عنوان کرد و خواستار اجراي آن شد./227/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - ١٠:٢٨ / شماره خبر: ١٦٧٣٥٤ / تعداد نمايش: 2065

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج