وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

برپایی اردوی جهادی پزشکانِ گروه یاوران ولایت در دهستان زاخرویه استان فارس/ ویزیت هزار و ۲۷۴ نفر و توزیع 81 میلیون و 500 هزار ریال داروی رایگان

 


گروه جهادی پزشکان "یاوران ولایت" در دهستان زاخرویه استان فارس به مردم محروم این منطقه، خدمات رسانی کردند.

به گزارش وبدا، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قیروکارزین، گفت: گروه پزشکان عمومی، متخصص و دندانپزشکی در قالب گروه جهادی یاوران ولایت برای انجام خدمات پزشکی و دندانپزشکی رایگان، در منطقه محروم دهستان زاخرویه، حاضر شدند.
صادق یونسی با قدردانی از این حرکت خداپسندانه، افزود: ارایه خدمات پزشکی عمومی، تخصصی، دندانپزشکی و ارایه خدمات دارویی به صورت رایگان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این منطقه انجام شد.
وی ادامه داد: این طرح، با استقبال بی نظیر مردم زاخرویه روبرو شد و با بها دادن به مقوله سلامتی فردی، با شور و اشتیاق خاصی به اردوگاه این گروه جهادی مراجعه کردند.
رییس شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین اضافه کرد: در این اردوی جهادی، هزار و 274 نفر مورد معاینه قرار گرفته و میزان 81 میلیون و 500 هزار ریال دارو نیز به صورت رایگان بین بیماران توزیع شد.
همچنین در بازدیدی که با هدف بررسی مسایل این گروه انجام شد،"خیرالله چمن" معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قیروکارزین، گفت: شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین، وسیله رفت و آمد، تغذیه، امکانات رفاهی، تجهیزات پزشکی مصرفی و غیرمصرفی و فضای ارایه خدمت گروه یاوران ولایت را تأمین کرده است./126/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - ١٣:٣٣ / شماره خبر: ١٦٦٠٦٧ / تعداد نمايش: 3125

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج