وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

تقدیر از وزارت بهداشت به عنوان دستگاه برتر در سیزدهمین جشنواره شهید رجایی

در سیزدهمین جشنواره شهید رجایی وزارت بهداشت به عنوان دستگاه برتر شناخته شد و در حوزه اختصاصی مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش وبدا، سیزدهمین جشنواره شهید رجایی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با شعار توسعه و پیشرفت ایران اسلامی با تقویت وحدت و عزت ملی در سایه آزادی، امنیت و آرامش در روز چهارشنبه، هشتم شهریورماه در سالن اجلاس سران برگزار شد.
بنابر این گزارش، رییس جمهور با اهدای لوح، از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی تجلیل و تقدیر کرد که در این مراسم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان دستگاه برتر در حوزه اختصاصی تقدیر بعمل آمد. این درحالی است که هیچ دستگاه اجرایی موفق به کسب مقام برتر در حوزه عمومی نگردید.
همچنین، پس از برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره، دکتر روحانی در سخنانی، زمینه سازی برای جذب و استفاده از ظرفیت های مردمی در نظام اداری، صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور با تأکید بر تحول در ساختارها، توجه به اثربخشی و کارایی در فرایندها و روش های اداری به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات، انتصاب مدیران حرفه ای با رعایت شایسته سالاری و استفاده از نیروهای جوان، بانوان و قومیتهای مختلف و رعايت حقوق شهروندي را از نکات مهم نظام اداری مطلوب برشمرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - ١٤:٣٨ / شماره خبر: ١٦٥٧٣٦ / تعداد نمايش: 2711

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج