وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

در حال حاضر ۲۴۰ هزار نفر از شهروندان استان اردبیل از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به اینکه خدمات بیمه سلامت متوقف نشده است گفت: خدمات این سازمان از آبان ماه به مراکز درمانی بخش دولتی انتقال یافته است به طوری که شهروندان تحت پوشش برای دریافت خدمات درمانی می‌توانند به بیمارستان‌های دولتی مراجعه کنند.

به گزارش وبدا به نقل از سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر قدرت اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۴۰ هزار نفر از شهروندان این استان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند که این تعداد رقم قابل‌توجهی از پوشش بیمه سلامت در استان را نشان می‌دهد.

وی افزود: خدمات بیمه سلامت متوقف نشده و از آبان ماه به مراکز درمانی بخش دولتی انتقال یافته است به طوری که شهروندان تحت پوشش می‌توانند به بیمارستان‌های دولتی مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

دکتر اخوان اکبری با اشاره به اینکه به واسطه اجرای این طرح شهروندان اردبیلی نیز خدمات مطلوب‌تری از بیمه بهداشت و درمان دریافت می‌کنند، گفت: براساس آخرین تصمیمات اخذ شده قرار است بیمه ایرانیان تعمیم یابد که بخشی از هزینه‌های بیمه توسط دولت تأمین خواهد شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تاکید کرد: روند پذیرش انواع بیمه در مراکز درمانی استان مطابق مقررات بوده، به عنوان مثال بیمه سلامت در تمامی مراکز درمانی دولتی مورد پذیرش است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦ - ٠٨:٠١ / شماره خبر: ١٧٣٤١٤ / تعداد نمايش: 2188

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج