وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین:

پذیرش بیمار در کلینیک تخصصی بیمارستان خمین 2 برابر شد/ 95 درصد نیازهای تخصصی درمانی خمین با راه اندازی کلینیک تخصصی بیمارستان خمین رفع شده است

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خمین گفت: جذب و پذیرش بیمار در کلینیک تخصصی ویژه بیمارستانی این شهرستان 2 برابر شده است.

به گزارش وبدا، دکتر جواد جواهری گفت: به دنبال استقلال دانشکده علوم پزشکی خمین و با ساخت و راه اندازی کلینیک تخصصی بیمارستانی امام خمینی (ره) و جذب پزشکان متخصص، شمار بیماران پذیرش شده در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 50 درصد و نسبت به سال 94، 100 درصد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: پذیرش بیمار در این کلینیک تخصصی در سال 94 معادل 41هزار و 787 نفر بود که در سال گذشته به 66 هزار و 100 نفر و 10 ماه امسال به 82 هزار و 844 نفر رسیده است.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین اظهارکرد: فضای جدید کلینیک تخصصی ویژه بیمارستانی خمین دهه فجر سال گذشته بهره برداری شده و امسال 15 پزشک متخصص جدید در این مرکز درمان دولتی در خمین جذب شده اند.

دکتر جواهری بیان کرد: در مجموع 35 پزشک متخصص در این مرکز درمانی در رشته های جراحی، داخلی، پوست، ارتوپدی، زنان، چشم، اطفال، قلب، توانبخشی، گوش و حلق و بینی، ارولوژی، اعصاب و روان، مغز و اعصاب و عفونی فعالیت دارند.

وی افزود: کلینیک تخصصی خمین، نخستین مرکز تخصصی ویژه بیمارستانی در استان مرکزی است که در زمستان سال گذشته در زمینی به مساحت یک هزار و 400 مترمربع و با زیر بنای 750 متر در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر ساخته شد که برای ساخت و تجهیز این کلینیک 13 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و این مرکز مجهز به امکانات پیشرفته پزشکی برای ارایه خدمات هرچه بهتر به مراجعه کنندگان است.

دکتر جواهری بیان کرد: 95 درصد نیازهای تخصصی درمانی خمین با راه اندازی این مرکز رفع شده و فقظ جراحی مغز و اعصاب در این مرکز انجام نمی شود که نیازمند تجهیزات پزشکی خاصی است و با تامین اعتبار این نیاز نیز مرتفع خواهد شد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٧ بهمن ١٣٩٦ - ١٢:٠٣ / شماره خبر: ١٧٣١٣٨ / تعداد نمايش: 2451

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج