وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

امام جمعه فسا:

توجه دولت به بخش سلامت و ایجاد رضایتمندی در مردم قابل تقدیر است


دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا با حجت الاسلام و المسلمین جمالی زاده امام جمعه شهرستان فسا دیدار کرد.

به گزارش وبدا، حجت الاسلام جمالی زاده امام جمعه شهرستان فسا در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر خالقی به عنوان رییس دانشگاه گفت : مسئله بهداشت و درمان و سلامتی همچون امنیت از نیازهای اساسی هست.

وی انتخاب دکترهاشمی از سوی دولت و مجلس بعنوان وزیر بهداشت را قابل تحسین دانست و گفت: توجه دولت به بخش سلامت که موجب رضایتمندی مردم شده است، قابل تقدیر است.
امام جمعه فسا بیان داشت: جایگاه دانشگاه علوم پزشکی فسا نسبت به دیگر دانشگاه ها جایگاه ویژه ای می باشد و این مهم سبب شده که توقعات هم بالا باشد و امیدوارم با ارتباطات خوب بتوان مسیر رشد و تعالی دانشگاه را ادامه داد و مشکلات را حل و کاهش داد.
وی تاکید کرد: باید در کنار توسعه کمی و کیفی خدمات دانشگاه در حوزه های بهداشت و درمان، به خلاقیت ها، ابتکارات و نوآوری ها در خدمت نیز توجه ویژه شود.
حجت الاسلام جمالی زاده بر ضرورت و اهمیت ارتباط مسئولین با مردم و نیز توجه ویژه به مسایل دینی و مذهبی و موضوعات فرهنگی تاکید کرد.
در ابتدای این نشست دکترعلی اصغر خالقی رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن ارایه گزارش از وضعیت خدمات و مسایل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان، بیان داشت: اقبال عمومی مردم از خدمات درمانی مجموعه های تحت پوشش دانشگاه نشان از رضایت مندی مردم از خدمات دارد.
دکترخالقی افزود: آشنایی امام جمعه نسبت به مسایل بهداشت و درمان، نقطه قوت حمایت از دست اندرکاران دانشگاه علوم پزشکی فسا است. /128/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦ - ١٠:١٩ / شماره خبر: ١٦٧٢٤١ / تعداد نمايش: 2961

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج