وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین :

مشارکت هیات امنای مراکز خدمات جامع سلامت روستایی تاثیر بسزایی در برطرف نمودن مشکلات حوزه سلامت دارد

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خمین گفت: مشارکت و همراهی اعضای هیات امنای مراکز خدمات جامع سلامت نقشی مهمی در ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی مناطق روستایی به دنبال دارد.

به گزارش وبدا ،دکتر جواد جواهری در جلسات هیات امنای مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی قورچی باشی و خلیل آباد که با حضور سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده و اعضای هیات امنای این مراکز برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات و اقدامات صورت گرفته گفت : ظرفیت هیات امنای مراکز روستایی فرصت مغتنمی جهت تعامل بیشتر با معتمدین محلی به منظور رفع مشکلات بهداشتی منطقه، جلب مشارکتهای عمومی و خیرین و بهبود و ارتقای شاخص های بهداشتی و کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی می باشد.

وی خاطر نشان کرد : به علت تاثیر و تاثر مولفه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بر سلامت مردم، توجه بیشتر به جلسات هیات امنا و تقویت مشارکت آنها در تصمیم گیری ها و ارائه و اجرای راهکارها در برطرف نمودن مشکلات بهداشتی مناطق روستایی بسیار موثر می باشد.

گفتنی است ،در این جلسات مشکلات و نیازهای بهداشتی مراکز قورچی باشی و خلیل آباد بررسی و در پایان از پزشکان، کارکنان و اعضای هیات امنای مراکز یاده شده با اهدای لوح توسط سرپرست دانشکده تجلیل بعمل آمد.302/159

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦ - ٠٨:١٩ / شماره خبر: ١٦٤٩٦٨ / تعداد نمايش: 1623

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج