وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

یادداشت وزیر بهداشت:

یک گام به پیش/ از خدا می خواهیم تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، ایران عزیز را در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم

وزیر بهداشت در یادداشتی در صفحه شخصی خود ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به هموطنان نوشت: از خدای مهربان بخواهیم لطفش را شامل حال‌مان کند و یاری‌مان دهد تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، بتوانیم ایران عزیز را هم در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم.

 

به گزارش وبدا، متن کامل یادداشت دکتر هاشمی که آن را در صفحه شخصی خود با عنوان " یک گام به پیش"  منتشر کرده به شرح زیر است:

 

«گویند عالمی بر منبر شد تا با مردم از دینداری و اخلاق و انسانیت گوید؛ در حالی که جا کم بود و جماعت فراوان؛ پس مردی برخاست و فریاد برآورد، خداوند رحمت کند هر که را از جای برخیزد و گامی پیش رود.

 

شیخ از منبر به زیر آمد؛ چون علت بپرسیدند، گفت: همه آن‌چه من خواستم بگویم، این مرد به همین چند کلام بگفت.»

 

این حکایت را بارها و هرگاه به سبک و سیاقی متفاوت شنیده و خوانده‌ام. هر دفعه نیز به خود گفته‌ام به‌راستی حقیقت دین و اخلاق و انسانیت همین است و بس.

 

اینک و در پایان یک ماه روزه‌داری و امساک و عبادت و طلب مغفرت، امیدوارم ما که الگویی چون مولای متقیان، علی‌ابن ابیطالب(ع) را پیش روی داریم، توانسته باشیم از جای برخیزیم و یک گام به پیش رویم.

 

با این امید و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر به شما هموطنان شریف و عزیز، از خدای مهربان بخواهیم لطفش را شامل حال‌مان کند و یاری‌مان دهد تا در سایه دوستی، همدلی و کار و تلاش، بتوانیم ایران عزیز را هم در تمامی عرصه‌ها گامی به‌پیش بریم.

چنین باد.

@drhasanhashemi

اينستاگرام

Dr.hasan.hashemi

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦ - ٢٣:٠٢ / شماره خبر: ١٦٢٦٨٧ / تعداد نمايش: 3752

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج