وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر ضاربان رییس سابق دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر:

ایرانشهر در مسیر توسعه سلامتبه نام خداوندآیینه ها

"وقل رب ادخلني مدخل صدق واخرجني مخرج صدق واجعل لي من لدنك سلطانا نصيرا" 
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش ( حدود چهار سال) را در جمع با صفا و پر محبت شما مردم عزیز و نجیب تحت پوشش علوم پزشکی ایرانشهر و همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های اخلاقی، علمی و فنی همیاران توانمند، مشاوران با هوش و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است.
دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در تاریخ اول تیر ماه 92 با مجموعه دو شهرستان ایرانشهر و دلگان مستقل شد.
در سال 93 چهار شهرستان های نیکشهر، قصر قند، فنوج و سرباز به مجموعه تحت پوشش علوم پزشکی ایرانشهر با پیگیری های تیم مدیریتی، حمایت های نماینده جوان و پویای سابق جناب اربابی و فرمانداران عزیز اضافه شد.
یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید تعریف 341 پروژه بهداشتی، درمانی، آموزشی و رفاهی برای شهرستان های تحت پوشش در قالب طرح ملی تحول نظام سلامت بود که با تلاش تمام همفکران، همکاران محترم و عنایت مقام عالی وزارت به صورت ویژه تخصیص و تامین اعتبار لازم انجام شد، که تا به امروز 170 پروژه به اتمام رسیده و 171 پروژه باقی مانده در حال اجراست که ان شالله طبق برنامه از قبل تعیین شده و با تلاش های مدیریت جدید قطعا تا پایان دولت یازدهم تکمیل و به زیرساخت های موجود اضافه می گردد.
همچنین با پشتوانه دعای خیر شما مردم عزیز، حمایت های بی دریغ نماینده سابق و نماینده فعلی و به ویژه کوششها شبانه روزی تیم مدیریتی این حقیر، توانستیم مجوز بیمارستان 500 تخت خوابی را در اواخر سال 95 و موافقت اولیه ارتقای دانشکده به دانشگاه را در اسفند 95 توسط شورای گسترش وزارت بهداشت دریافت کنیم.
آنچه ماموریت این حقیر بود به پایان رسید.
اما بسیار خرسندم که مدیریت علوم پزشکی نوپای ایرانشهر توسط یکی از مدیران و همکاران بومی منطقه ادامه خواهد یافت.
از صمیم قلب برای جناب دکتر محمد مهران امینی فرد آرزوی توفیق دارم.
با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است. مراتب قدردانی ام را بدینوسیله از مقام عالی وزارت و معاونین ایشان بدلیل توجه و عنایت خاص به این دانشکده، و تمامی علما و امامان جمعه و جماعت بخاطر دعای خیرشان، استاندار اندیشمند و معاونین محترمشان، فرمانداران و بخشداران، اعضای شورای شهر و روستا به ویژه همکاران عزیزم، معاونین، مدیران، روسای شبکه ها، مراکز بهداشت، بیمارستان ها و اعضای محترم هیات علمی و همه که با هم دلی و همراهی زمینه خدمت را برایم فراهم کردند، بیان میکنم.
در پایان کلیه شما مردم، دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایید.

ایرج ضاربان
نوزدهم خرداد 1396

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ١٩ خرداد ١٣٩٦ - ١٣:١٥ / شماره خبر: ١٦٢١٣٩ / تعداد نمايش: 2229

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج