وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:

پرداخت سه ماه مطالبات بیمارستان خصوصی حضرت فاطمه (س) ساوه

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران از پرداخت سه ماه مطالبات بیمارستان خصوصی حضرت فاطمه (س) ساوه، جهت از سرگیری فعالیت در بخش‌های مختلف درمانی این بیمارستان خبر داد.

به گزارش وبدا، مهندس شاهرخ رامزی در این باره گفت: از طریق رسانه‌ها متوجه شدیم که بیمارستان خصوصی حضرت فاطمه (س) ساوه به دلیل مشکلات و منابع مالی تعطیل شده است. به جهت حساسیت موضوع در ایام پیش از عید و اهمیت کسب رضایت مردم در ارایه خدمات درمانی و با دستور ویژه مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان بیمه سلامت، مقرر شد به میزان سه ماه مطالبات بیمارستان مذکور پرداخت شود.

وی افزود: در این راستا دستور لازم به مدیرکل بیمه سلامت استان مربوطه صادر و مقرر شد که در اسرع وقت نسبت به کارسازی این مبلغ در حساب بیمارستان اقدام شود. با توجه به تاکید صورت گرفته و اقدامات انجام شده، به احتمال زیاد در حال حاضر پول در حساب بیمارستان است.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران، تاکید کرد: جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع مردم شریف ساوه، قول می‌دهم تا جایی که از دست‌مان برمی‌آید در حفظ رفاه و آرامش مردم تلاش لازم را انجام خواهیم داد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦ - ١٢:٣٩ / شماره خبر: ١٧٤٠٢٢ / تعداد نمايش: 1055

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج